Aspiratios cytologiai rendelési idők

KEDD: 12 órától – Pajzsmirigy UH-vezérelt rendelés a Radiológia Osztályon

Mivel a Radiológia Osztály előjegyzést vezet, a vizsgálatra a betegnek telefonon időpontot kell kérnie az alábbi telefonszámon:

(88) 556-000/6468 mellék.

A vizsgálat napján a betegnek a Radiológia Osztály betegfelvételi irodájában - nem a központi betegfelvételi irodán - kell bejelentkeznie.

A pajzsmirigy UH-vezérelt aspiratios cytologiára a betegek hozzák magukkal a megelőző kivizsgálások (labor, pajzsmirigy ultrahang, pajzsmirigy scintigraphiás vizsgálat). Amennyiben az aspiratios cytologiai vizsgálatot az UH indokolta, természetesen scintigraphiás lelet nem szükséges.

SZERDA: 10 órától – Tapintásos rendelés a Sebészeti Osztályon

Itt azon betegek szúrása történik, akiknek elváltozása tapintással lokalizálható. Előtte a betegnek a központi betegfelvételi irodában kell bejelentkeznie. Előjegyzés nincs.

SZERDA: 12 órától – Emlő UH-vezérelt rendelés a Radiológia Osztályon

Mivel a Radiológia Osztály előjegyzést vezet, a vizsgálatra a betegnek telefonon időpontot kell kérnie - (88) 556-000/6468 mellék -, illetve a vizsgálatra a Radiológia Osztály maga utalja be a beteget, ha az emlő UH vagy mammográfiás vizsgálat alapján indokolt.

A vizsgálat napján a betegnek a Radiológiai Osztály betegfelvételi irodájában - nem a központi betegfelvételi irodán - kell bejelentkeznie.