E-mailek | Személyek

E-mail Név Osztály/Szervezet Beosztás
acs.zsofia@vmkorhaz.hu Dr. Ács Zsófia Központi Igazgatóság stratégiai igazgató
antal.jolan@vmkorhaz.hu Antal Jolán dr. üzemorvos üzemorvos
baratine.veninger.gabriella@vmkorhaz.hu Baratiné Véninger Gabriella Központi Igazgatóság ápolási igazgató helyettes
biro.eszter@vmkorhaz.hu Bíró Eszter dr. Képalkotó Diagnosztikai Centrum Izotóp Diagnosztika osztályvezetõ fõorvos
bonyar.katalin@vmkorhaz.hu Székelyné Bonyár Katalin Sürgõsségi Betegellátó Osztály osztályvezető főnővér
bujdoso.laszlo@vmkorhaz.hu Bujdosó László Kórházhygiénés Osztály osztályvezető főorvos
csajagi.timea@vmkorhaz.hu Csajági Tímea Ideggyógyászati és Agyérbetegségek Osztálya osztályvezető főnővér
csarmasz.krisztina@vmkorhaz.hu Csarmasz Krisztina Szülészet-Nõgyógyászati Osztály védõnõ
cselik.zsolt@vmkorhaz.hu Cselik Zsolt Onkológiai Centrum Sugárterápiás Osztály osztályvezető főorvos
david.gyula@vmkorhaz.hu Dávid Gyula dr. Központi Igazgatóság főigazgató
deak.erzsebet@vmkorhaz.hu Deák Erzsébet Belgyógyászati Centrum II. Belgyógyászat Osztály mb. osztályvezető főnővér
drescher.edit@vmkorhaz.hu Drescher Edit dr. Reumatológiai Centrum centrumvezető főorvos
entz.bertalan@vmkorhaz.hu Dr. Entz Bertalan Béla Szemészeti Osztály osztályvezető főorvos
feher.rita@vmkorhaz.hu Fehér Rita Igazgatási Osztály osztályvezetõ
gati.istvan@vmkorhaz.hu Gáti István dr. Fül-orr-gégészeti Osztály osztályvezető főorvos
gondorne.csabi.gabriella@vmkorhaz.hu Göndörné Csabi Gabriella Pénzügyi, Számviteli és Bérszámfejtési Osztály osztályvezető
hettinger.szilvia@vmkorhaz.hu Hettinger Szilvia Sebészeti Centrum centrumvezető főnővér
holjencsik.tamas@vmkorhaz.hu Holjencsik Tamás dr. Sebészeti Centrum Érsebészeti Osztály osztályvezető főorvos
holler.istvanne@vmkorhaz.hu Holler Istvánné Reumatológiai Centrum centrumvezető főnővér
hornyak.lajos@vmkorhaz.hu Hornyák Lajos dr. Onkológiai Centrum centrumvezető főorvos
horvath.diana@vmkorhaz.hu Horváth Diána Szemészeti Osztály osztályvezető főnővér
horvath.ferencne@vmkorhaz.hu Horváth Ferenc Károlyné központi igazgatóság ápolási igazgató
horvath.maria2@vmkorhaz.hu Horváth Mária központi igazgatóság gazdasági igazgató
horvathne.szoke.erzsebet@vmkorhaz.hu Horváthné Szõke Erzsébet Onkológiai Centrum centrumvezető főnővér
illes.agnes@vmkorhaz.hu Illés Ágnes Központi Mûtõ Osztály osztályvezető főnővér
imre.piroska@vmkorhaz.hu Imre Piroska dr. Ideggyógyászati és Agyérbetegségek Osztálya osztályvezető főorvos
juni.emilia@vmkorhaz.hu Serhalné Juni Emilia dr. Központi gyógyszertár osztályvezető
kalmar.katalin@vmkorhaz.hu Kalmár Katalin dr. Központi Laboratórium osztályvezető főorvos
kis.varga.zsuzsanna@vmkorhaz.hu Kis Varga Zsuzsanna Traumatológiai, Ortopédiai és Szájsebészeti Mátrix Osztály osztályvezető főnővér
gecs.sandor@vmkorhaz.hu Dr. Gécs Sándor Urológiai Osztály osztályvezető főorvos
kiss.csaba@vmkorhaz.hu Dr. Kiss Csaba György Reumatológiai Centrum osztályvezető főorvos
klausz.anna@vmkorhaz.hu Klausz Anna Élelmezési Osztály osztályvezető
kocsis.roland@vmkorhaz.hu Kocsis Roland Kontrolling, Statisztikai és Finanszírozási Osztály osztályvezető
komendane.ovari.anita@vmkorhaz.hu Komendáné Óvári Anita Urológiai Osztály osztályvezető főnővér
kiss.miklos@vmkorhaz.hu Dr. Kiss Miklós Sürgősségi Betegellátó Osztály osztályvezető főorvos
kovacs.ildiko@vmkorhaz.hu Kovács Ildikó dr. Bõr és Nemibeteg Gondozó gondozóvezető főorvos
kovago.levente@vmkorhaz.hu Kõvágó Levente dr. Bõrgyógyászati Osztály osztályvezető főorvos
lakatos.laszlo@vmkorhaz.hu Lakatos László dr. Belgyógyászati Centrum centrumvezető főorvos
ligeti.erika@vmkorhaz.hu Ligeti Erika dr. Pathológiai Osztály osztályvezető főorvos
lutorne.magashazi.klara@vmkorhaz.hu Lutorné Magasházi Klára Szülészet-Nõgyógyászati Osztály osztályvezető főnővér
major.timea@vmkorhaz.hu Major Tímea Belgyógyászati Centrum centrumveztő főnővér
markus.renata@vmkorhaz.hu Márkus Renáta Minõségügyi Iroda minõségügyi irodavezető
lakner.lilla@vmkorhaz.hu Dr. Lakner Lilla Belgyógyászati Centrum I. Belgyógyászat Osztály osztályvezető főorvos
meszaros.ivan@vmkorhaz.hu Dr. Mészáros Iván Traumatológiai, Ortopédiai és Szájsebészeti Mátrix Osztály osztályvezető főorvos
mihalyfine.fromann.edit@vmkorhaz.hu dr. Mihályfiné Frómann Edit Dietetikus Szolgálat vezető dietetikus
mohos.elemer@vmkorhaz.hu dr. Mohos Elemér Sebészeti Centrum centrumvezető főorvos
szabo.lorand.sandor@vmkorhaz.hu Dr. Szabó Lóránd Sándor Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály osztályvezető főorvos
freidler.andrea@vmkorhaz.hu Dr. Ráczné Freidler Andrea Egészségfejlesztési Iroda irodavezető
nagy.judit2@vmkorhaz.hu Dr. Nagy Judit Pszichiátriai Centrum (Doba) osztályvezető főorvos
nagy.lajos@vmkorhaz.hu Nagy Lajos Lelkigondozói Szolgálat lelkész
nagy.monika@vmkorhaz.hu Nagy Mónika Szociális Iroda szociális munkás
nyoger.rita@vmkorhaz.hu Nyõgér Rita Központi Igazgatóság belső ellenőr
patakine.pal.erzsebet@vmkorhaz.hu Patakiné Pál Erzsébet Pszichiátriai Centrum Gyermek és Ifjúsági pszichiátria vezető asszisztens
peter.judit.agnes@vmkorhaz.hu Dr. Péter Judit Ágnes Pszichiátriai Centrum Gyermek és Ifjúsági pszichiátria osztályvezető főorvos
piller.peter@vmkorhaz.hu Piller Péter Munka-, Tûz- és Környezetvédelmi Iroda környezetvédelmi felelõs
plank.bea@vmkorhaz.hu Plank Bea Szociális Iroda szociális munkás
poor.katalin@vmkorhaz.hu Poór Katalin Képalkotó Diagnosztikai Centrum centrumvezető főnővér
sas.tibor@vmkorhaz.hu Sas Tibor Informatikai Osztály osztályvezető
seprenyi.maria@vmkorhaz.hu Seprényi Mária Sebészeti Centrum Érsebészeti Osztály osztályvezető főnővér
somodine.kovacs.emma@vmkorhaz.hu Somodiné Kovács Emma Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály osztályvezető főnővér
stahl.katalin@vmkorhaz.hu Stáhl Katalin Csecsemõ és Gyermekgyógyászati Centrum centrumvezető főnővér
stahlne.tausz.katalin@vmkorhaz.hu Stáhlné Tausz Katalin Szakorvosi rendelõ vezető asszisztens
sydo.tibor@vmkorhaz.hu Sydó Tibor dr. Belgyógyászati Centrum II. Belgyógyászat Osztály osztályvezető főorvos
szabo.eva@vmkorhaz.hu Szabó Éva dr. Csecsemõ és Gyermekgyógyászati Centrum centrumvezetõ fõorvos
szanto.tamas@vmkorhaz.hu Szántó Tamás dr. Képalkotó Diagnosztikai Centrum centrumvezető főorvos
szigeti.zsanett@vmkorhaz.hu Dr. Szigeti Zsanett Judit Szülészet-Nõgyógyászati Osztály osztályvezető főorvos
szilagyi.szilvia@vmkorhaz.hu Dr. Illésné Szilágyi Szilvia Műszaki és Ellátó Osztály osztályvezető
szlanyinka.istvanne@vmkorhaz.hu Szlanyinka Istvánné Bõrgyógyászati Osztály osztályvezető főnővér
szocze.sara@vmkorhaz.hu Szõcze Sára Belgyógyászati Centrum Krónikus Belgyógyászati Osztály osztályvezető főnővér
takacs.bernadett@vmkorhaz.hu Takács Bernadett Fül-orr-gégészeti Osztály osztályvezető főnővér
varadi.beata@vmkorhaz.hu Váradi Beáta Pathológiai Osztály osztályvezető főnővér
vassne.grof.csilla@vmkorhaz.hu Vassné Gróf Csilla Pszichiátriai Centrum (Doba) centrumvezető főnővér
renko.aniko@vmkorhaz.hu Renkó Anikó Központi Laboratórium osztályvezető főnővér
wittmann.balazs@vmkorhaz.hu Wittmann Balázs Központi Betegszállító Csoport csoportvezető
ronai.balazs@vmkorhaz.hu Dr. Rónai Balázs Pszichiátriai Centrum centrumvezető főorvos
bakos.julianna@vmkorhaz.hu Bakos Julianna Pszichiátriai Centrum (Sümeg) osztályvezető főnővér
balczar.lajos@vmkorhaz.hu Dr. Balczár Lajos Pszichiátriai Centrum Pszichiátriai Gondozó gondozóvezető főorvos

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information