E-mailek | Személyek

Szűrő    
E-mail Név Osztály/Szervezet Beosztás
tozser.sandorne@vmkorhaz.hu Tözser Sándorné Nukleáris Medicina Osztály adminisztrátor
trenka.andras@vmkorhaz.hu Trenka András Csecsemõ és Gyermekgyógyászati Osztály orvos
tringer.ferencne@vmkorhaz.hu Tringer Ferencné Mûszaki osztály portás
tuboly.csaba@vmkorhaz.hu Tuboly Csaba dr. Fül-orr-gégészeti Osztály szakorvos
tuczai.alexandra@vmkorhaz.hu Tuczai Alexandra dr. Reumatológia orvos
tulok.veronika@vmkorhaz.hu Tulok Veronika Informatikai Osztály adminisztrátor
turcsanyi.csaba@vmkorhaz.hu Dr. Turcsányi Csaba Szülészet-Nõgyógyászati Osztály szakorvos
turkovics.katalin@vmkorhaz.hu Turkovics Katalin Beszerzési Osztály raktáros
udvary.janos.attila@vmkorhaz.hu Dr. Udvary János Attila Szülészet-Nõgyógyászati Osztály szakorvos
ugyved@vmkorhaz.hu Ügyvéd Ügyvéd -
undi.sarolta@vmkorhaz.hu Undi Sarolta dr. Reumatológiai Osztály szakorvos
urszuly.tunde@vmkorhaz.hu Urszuly Tünde Dr. I. Belgyógyászat orvos
varadi.beata@vmkorhaz.hu Váradi Beáta Pathológiai Osztály szakasszisztens
varga.gizella@vmkorhaz.hu Varga Gizella Gyermek és Ifjúsági pszichiátria szakgondozó
varga.gyorgyne@vmkorhaz.hu Varga György Miklósné Humánerõforrás Gazdálkodási Osztály humánerõforrás-gazdálkodási ügyintézõ
varga.janosne@vmkorhaz.hu Varga Jánosné Statisztikai Csoport statisztikai ügyintézö
varga.kalmanne@vmkorhaz.hu Varga Kálmánné Klinikai Onkológiai Osztály asszisztens
varga.krisztina@vmkorhaz.hu Varga Krisztina Szülészet-Nõgyógyászati Osztály adminisztrátor
varga.laszlo@vmkorhaz.hu Varga László Baleseti Sebészet szakorvos
varga.robert@vmkorhaz.hu Varga Róbert Informatikai Osztály informatikus
varga.vincene@vmkorhaz.hu Varga Vincéné Csecsemõ és Gyermekgyógyászati Osztály szakasszisztens
vargane.szinetar.ildiko@vmkorhaz.hu Vargáné Dr. Szinetár Ildikó Központi gyógyszertár szakgyógyszerész
varszegi.judit@vmkorhaz.hu Várszegi Judit EFI iroda szakmai vezet?
varszegi.norbert@vmkorhaz.hu Várszegi Norbert Informatikai Osztály informatikus
vassne.grof.csilla@vmkorhaz.hu Vassné Gróf Csilla Dobai Rehab. Pszichiátriai osztály diplomás ápoló