Köszöntő

Tisztelt Olvasó! Kedves Páciensünk!

Köszöntöm Önt a veszprémi kórház honlapján.

Honlapunkon betekintést nyújtunk intézetünk életébe, bemutatjuk fejlesztéseinket, szakmai munkánkat, valamint segítséget nyújtunk Önnek szolgáltatásaink igénybevételéhez.

Az intézet 1829. szeptember 26-án kezdte meg működését 12 ággyal, ma pedig a Csolnoky Ferenc Kórház 1125 ágyával, 5 telephelyen 18 gyógyító és 3 diagnosztikus osztállyal működik. Intézményünk szinte valamennyi szakterületre kiterjedő szakrendelőivel Veszprém megye legjelentősebb egészségügyi szolgáltatója. Több mint 1900 dolgozójával kórházunk az egyik legnagyobb munkáltató is a térségben.

A központi telephelyen (8200 Veszprém, Kórház u. 1.) található a szemészeti, traumatológiai, szülészet-nőgyógyászati, fül-orr-gégészeti, urológiai, ideggyógyászati, bőrgyógyászati, aneszteziológiai, sürgősségi, központi műtő, központi laboratórium, higiénés, patológiai osztályok, valamint a sebészeti, belgyógyászati, gyermekgyógyászati, onkológiai, képalkotó diagnosztikai, reumatológiai centrumok fekvőbeteg osztályai és ambulanciái/szakrendelései.

Telephelyeink:

8200 Veszprém, Komakút tér 1.                                 Járóbeteg Szakrendelések, Gondozók

8200 Veszprém, Cholnoky u. 23.                                Gyermekpszichiátria

8482 Doba, Somlóvár u. 1.                                         Pszichiátria Rehabilitációs Osztály

8330 Sümeg, Kompanik Zs. u. 6.                                Pszichiátria és Krónikus Belgyógyászat

Minden kedves látogatónknak és páciensünknek jó egészséget, illetve jobbulást kívánok a kórház valamennyi dolgozója nevében.

Tisztelettel:

Dr. Dávid Gyula