PÁLYÁZATI KIÍRÁS RADIOGRÁFUS/RADIOLÓGIAI ASSZISZTENS/SZAKASZISZTENS MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Az egészségügyi jogviszony tartama:

• Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

• Teljes munkaidő (ügyeleti munkavégzéssel)

A munkavégzés helye:

• Csolnoky Ferenc Kórház, 8200 Veszprém, Kórház u.1.

Illetmény és juttatások:

• Az egészségügyi  szolgálati jogviszonyról  szóló 2020.évi C. törvény alapján.

Ellátandó feladatok:

• Központi Radiológiai Diagnosztikai Centrumban szakmai protokollok szerinti önálló munkavégzés. Vizsgálatoknál történő segédkezés. A képalkotó berendezések szakszerű üzemelétetése a sugárvédelmi és biztonsági előírások mellett. Betegtájékoztatás, munkaszervezés, dokumentáció elvégzése.

Pályázati feltételek:

• Emelt szintű szakképesítés, radiográfus, röntgen asszisztensi vagy képi diagnosztikai asszisztensi képesítés,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság, cselekvőképesség, egészségügyi alkalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• radiológiai képalkotó vizsgálatok kivitelezésében szerzett tapasztalat,
  • mammográfiás vizsgálatok végzésében szerzett szakmai tapasztalat,
  • képfeldolgozó rendszerek  ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Önéletrajz,
  • iskolai végzettségek másolata,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak, a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

• A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje:

• 2021.08.15.

A pályázat benyújtásának módja:

Postai úton, levélcím: Csolnoky Ferenc Kórház 8200 Veszprém, Kórház u. 1. címre, a Humánerőforrás-gazdálkodási Csoport részére, vagy elektronikus úton a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. e-mail címre.

Kérjük a borítékon/tárgy mezőben feltüntetni: „Radiológia -aszzisztens”.

A pályázat elbírálásának határideje:

• 2021.08.22.

Veszprém, 2021. július 23.

Dr. Töreki-Vörös Ibolya

főigazgató