PÁLYÁZATI KIÍRÁS DISZPÉCSER MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Az egészségügyi szolgálati jogviszony tartama:

• Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

• Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

• Csolnoky Ferenc Kórház, 8200 Veszprém, Kórház u.1.

Illetmény és juttatások:

• Az egészségügyi  szolgálati jogviszonyról  szóló 2020.évi C. törvény alapján megegyezés szerint.

Ellátandó főbb feladatok:

• Az épület-automatika rendszer által vezérelt klímarendszerek, szellőző berendezések, hűtőgépek, fűtés felügyelete. Általános műszaki ügyeleti teendők ellátása szolgálati napokon.
  • Közreműködés a műhelyek dolgozóinak munkaidején túl bekövetkezett hibák sürgősségi elhárításában.
  • A diszpécserközpontban található jelzőrendszerek (tűzjelzők, villamos energiavezérlő, orvosi gáz riasztó) figyelemmel kísérése, a felvonókból érkező vészjelzések fogadása, szükség esetén mentés kezdeményezése.
  • A központi tartalék-kulcsok szervizek és belső munkavégzők részére történő kiadása, a kulcsforgalom naplózása.
  • A szolgálati ideje alatt történt eseményekről ügyeleti napló vezetése, a szolgálat végén elektronikus formában összefoglaló jelentés készítése vezetői részére.

Munkarend:

• 24 órás készenléti munkarend.

Pályázati feltételek:

• Érettségi, szakmunkás bizonyítvány
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság, cselekvőképesség, egészségügyi alkalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• általános és/vagy villamos karbantartói gyakorlat
  • üzemeltetési tapasztalat (egészségügyi intézményben/ 24 órás készenléti ügyeletben)
  • felvonó kezelői vizsga

pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló iratok másolatai
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak, a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

• Pályázat elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje:

• 2021. július 31.

A pályázat benyújtásának módja:

• Postai úton, levélcím: Csolnoky Ferenc Kórház 8200 Veszprém, Kórház u. 1. címre, a Humánerőforrás-gazdálkodási Csoport részére, vagy elektronikus úton a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. e-mail címre. Kérjük a borítékon/tárgy mezőben feltüntetni: „Diszpécser”.

A pályázat elbírálásának határideje:

• 2021. augusztus 08.

Veszprém, 2021. június 30.

Dr. Töreki- Vörös Ibolya

főigazgató