PÁLYÁZATI KIÍRÁS MŰSZERÉSZ MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Az egészségügyi szolgálati jogviszony tartama:

• Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

• Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

• Csolnoky Ferenc Kórház 8200 Veszprém, Kórház u.1.

Illetmény és juttatások:

• Az egészségügyi  szolgálati jogviszonyról  szóló 2020.évi C. törvény alapján megegyezés szerint.

Ellátandó feladatok:

• Villamos hálózatok, gyengeáramú és leválasztott rendszerek, a szünetmentes áramellátás elemei, valamint elektromos és elektronikus berendezések munkálatainak ellátása nappali 8 órás munkarendben. Közreműködés az üzemfenntartási műhely egyéb karbantartási feladataiban. Együttműködés külsős karbantartást, - javítást végző cégekkel. Környezet- és minőségirányítási előírások betartása.

Pályázati feltételek:

• Szakmunkás vagy technikus (elektronikai műszerész) szakképesítés,
  • önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség,
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság, cselekvőképesség, egészségügyi alkalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• További szakirányú végzettség,
  • üzemeltetési tapasztalat (egészségügyi intézményben),
  • számítástechnikai alapismeretek.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettségek másolata,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak, a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

• Pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje:

• 2021. július 31.

A pályázat benyújtásának módja:

• Postai úton, levélcím: Csolnoky Ferenc Kórház 8200 Veszprém, Kórház u. 1. címre, a Humánerőforrás-gazdálkodási Csoport részére, vagy elektronikus úton a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. e-mail címre.
  • Kérjük a borítékon/tárgy mezőben feltüntetni: „műszerész”.

A pályázat elbírálásának határideje:

2021. augusztus 08.

Veszprém, 2021.június 30.