PÁLYÁZATI KIÍRÁS HR ADMINISZTRÁTOR MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

A közalkalmazotti jogviszony tartama:

  • Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Csolnoky Ferenc Kórház 8200 Veszprém, Kórház u. 1.

Az ellátandó főbb feladatok:

Keletkező munkaügyi iratok lefűzése a dolgozók személyi anyagába. A jogviszonyokkal összefüggő különböző nyilvántartások naprakész vezetése. Munkáltatói igazolások készítése. Álláshirdetések előkészítése, továbbítása, rögzítése különböző felületekre. Fizetés nélküli szabadság , munkába állásról szóló engedélyről határozatok elkészítése, valamint egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • érettségi,
  • munkaügyi területen szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság, cselekvőképesség, egészségügyi alkalmasság

Elvárt kompetenciák:

  • pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • terhelhetőség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • motivációs levél
  • szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettségek, szakképzettségek okiratainak másolata
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati eljárásban résztvevők a pályázati anyagot megismerhetik

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje:

  • 2019. április 24.

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Humánerőforrás-gazdálkodási Csoport nyújt a 06/88/556-241-es telefonszámon.

A pályázat elbírálásának határideje:

  • 2019. április 30.

Veszprém, 2019. április 3.

                              Dr. Czinkotay Frigyes

                              főigazgató helyettese