Látogatási tilalom

TISZTELT HOZZÁTARTOZÓ!

A nemzetközi járványügyi helyzet miatt Intézményünkben látogatási tilalom került elrendelésre. A Kórházban fekvő betegeink részére biztosítjuk a hozzátartozók részéről összeállított csomagok eljuttatását.

- átvételi időpont:

hétfő, szerda, péntek: 10:00 – 12:00 óra között

- átvétel helyszíne:

“E” épület főbejárata

- a csomagok átvétele egyesével történik

A szülészeti hazaadásra érkező hozzátartozó (1 fő) részére hétfőtől szombatig 10:00 – 12.00 óra között biztosított a bejutás, melyet a portaszolgálat munkatársa jogosult ellenőrizni.

Köszönjük szíves türelmét!

A csomagok összeállításakor kérjük a következőket figyelembe venni:

- 1 db kis vagy közepes méretű táska/ szatyor – a mértékletesség elvén!  (Nem bőrönd vagy utazótáska!)

- a csomag tartalma lehet: tisztálkodási eszközök, ruházat, TARTÓS élelmiszer!

A csomag átadásakor kérjük megadni a következő információkat:

- beteg neve, születési ideje (ennek hiányában lakcíme)

- fekvőbeteg osztály megnevezése

- hozzátartozó telefonos elérhetősége

A leadott csomagokat a betegek részére eljuttatjuk, azonban csomag visszaküldésére nincs lehetőség!

Felhívjuk figyelmét, hogy készpénzért és értéket képviselő tárgyakért (mobiltelefon, laptop, ékszer stb.) felelősséget nem vállalunk!

Köszönettel:

Csolnoky Ferenc Kórház