Elmaradt szerenád

Immár hagyománnyá vált, hogy a Padányi Katolikus Iskola Egészségügyi Szakgimnázium végzős osztályai ápolóinknak és betegeiknek kedves műsorral, szerenáddal köszönik meg a kórházban eltöltött szakmai gyakorlati éveiket. Az ápolói munkaközösség a gyakorlati oktatókkal együttműködve segíti az ápolói hivatás megismerését.

Az idei évben sajnos a szerenád és a ballagás is elmaradt…

Együttéreztünk a diákokkal az érettségi körüli nehéz, feszültséggel teli helyzetben.

A vizsgáikat követően - melyet sikeresen zártak - intézményünk Csillag termében egy szál rózsával köszöntük meg az itt töltött több mint két évet. Gratulálunk és reméljük, hogy egészségügyi szakdolgozóként a jövőben közösségünket erősítik majd!

12.E évfolyamos egészségügyi szakgimnáziumi osztály