Nagy értékű adományt kapott a megyei kórház egy veszprémi cégtől

Több százezer forint értékben vásárolt eszközöket a Csolnoky kórháznak egy veszprémi vállalkozás.

Ovádi Péter országgyűlési képviselő felhívására az Ada-Bau Kft. közel 300 ezer forint értékben szerzett be elektronikai eszközöket a kórház Betegszállító Osztályának.

Fotó: Pesthy Márton/Napló

Az adományt Horváth Ferenc Károlyné, a Csolnoky Ferenc Kórház ápolási igazgatója vette át Ürményi Norbert ügyvezetőtől. A termékek között hűtőgép, mikrohullámú sütő, kávéfőző, kenyérpirító, szendvicssütő és laptop is szerepel.

Fotó: Pesthy Márton/Napló

Ovádi Péter örömét fejezte ki a példátlan térségi összefogás kapcsán, és kiemelte, fontos, hogy támogatásunkról biztosítsuk a frontvonalban helytállókat ezekben a nehéz időkben.

Forrás: veol.hu