Ajándékcsomagot kaptak a veszprémi kórház dolgozói

Ajándékcsomagot adott át kórházi dolgozóknak Ovádi Péter országgyűlési képviselő a Csolnoky Ferenc Kórházban szerdán.

Fotó: Képviselői iroda/Kovács Bálint

A város és a térség parlamenti képviselője Lippai Norbert főigazgatóval és Horváth Ferenc Károlyné ápolási igazgatóval több osztályon is látogatást tett, és a dolgozóknak a koronavírus-járványhelyzetben tanúsított helytállását ajándékcsomagokkal hálálták meg.

Fotó: Képviselői iroda/Kovács Bálint

Ovádi Péter rövid egyeztetést is folytatott Császár Kálmán alezredessel, kórházparancsnokkal az intézményben.

Forrás: veol.hu