A Csolnoky Ferenc Kórház Coma-Light csapata képviselte megyénket a MESZK Országos Szakmai versenyen!

2019. október 11-én került megrendezésre Budapesten a Lurdy Házban, a MESZK X. országos szakmai versenye.

Veszprém megyét a területi verseny győztese, a Csolnoky Ferenc Kórház Coma Light csapata képviselte.
A regisztrációt követően kisorsolták a csapatok sorszámait, majd az elméleti tesztírást gyakorlati verseny, újraélesztési feladatok követték.

Az ebédszünet után a gyakorlati verseny értékelése, táj- anatómia ismeretek, MESZK totó, villámkérdések az ápolástörténetből, és rövid szünetet követően, az "EZEK VAGYUNK MI" - csapatok bemutatkozása következett  3 percben. A verseny szoros küzdelmeket hozott!
Az eredményhirdetésre 16 órát követően került sor. Munkatársaink az előkelő IV. helyezést érték el! Köszönet a szép eredményért!

A Coma Light csapat, a Központi Aneszteziológiai és Intenzív terápiás osztály csapata:

• Géresi Andrea
  • Kovácsné Szirbek Mónika
  • Márton Enikő
  • Nagyné Pattantyús Erika

A csapat lelkes részvételéhez,felkészültségéhez, valamint az elért eredményekhez elismeréssel gratulálunk!