Az elmúlt három évben a Csolnoky Ferenc Kórház szakdolgozói csapatai képviselték megyénket a MESZK Országos Szakmai versenyen!

2019.09.11. Veszprém MESZK Területi Szervezet szakmai verseny - Hotel Magiszter

Népes, versenylázban égő csapatok töltötték be a teret a Hotel Magiszter nagytermében szeptember 11.-én.

A MESZK minden évben megrendezi a Területek, majd az onnan első helyezést elérők közt az Országos Szervezet Szakmai versenyét.

Ez évben a Csolnoky Ferenc Kórházat  4 csapat képviselte a Területi, azaz a megyei versenyen.

Közülük, 2017. év után másodszor a COMA LIGHT csapat lett a győztes, a harmadik helyezést a 2018. évben első helyezett ADRIÁN ANGYALAI - Traumatológia osztály  - csapat nyerte el, és szép helyezést ért el a FÜRGE LÁBAK, a sümegi Pszichiátrián dolgozó munkatársainkból álló csapatunk; és a FÚZIÓ, a Gyermek Intenzív - PIC osztály csapata.

A nyertes csapat, a Központi Aneszteziológiai és Intenzív terápiás osztály csapata:

• Géresi Andrea
  • Kovácsné Szirbek Mónika
  • Márton Enikő
  • Nagyné Pattantyús Erika

Szakdolgozóink lelkes részvételéhez és szakmai felkészültségéhez, valamint az elért eredményekhez elismeréssel gratulálunk!