RÉSZT VETTÜNK AZ V. NAPLÓ ÁLLÁSBÖRZÉN!!!

2018.szeptember 20-án került megrendezésre a V. Napló Állásbörze a Veszprémi Arénában, mely rendezvényen Kórházunk is képviseltette magát.

Az állásbörze lényege, hogy koncentráltan, rövid idő alatt találkozhatnak a munkakeresők és a munkavállalók.

A CSOLNOKY FERENC KÓRHÁZ ellátási területe teljes Veszprém Megye. Az Intézmény 5 telephelyen, 1125 fekvő beteg ágyon működik, területi ellátási kötelezettsége több mint 370 ezer lakosra terjed ki. A Kórház, szinte valamennyi szakterületre kiterjedő rendelésén nyújt szolgáltatást a járó-betegek részére is. Az elmúlt évek beruházásai által folyamatosan megújuló környezetben és modern eszközpark segítségével biztosítja a betegek gyógyulását.

Az egészségügy középpontjában az egészségét elvesztett és azt visszaszerezni vágyó beteg ember áll, körülötte a gyógyításával foglalkozó team. A társadalom és az egészségügy átalakulásával szinkronban változtak az egyes egészségügyi foglalkozásokkal szemben támasztott követelmények. Átalakult a betegségek köre, az ellátás eszközparkja, az egészségügyi foglalkozások struktúrája. E gyorsan változó környezetben a humán erőforrás utánpótlás nem tud lépést tartani az egészségügyi ellátó rendszer fejlődésével, átalakulásával. Az egyén és a közösség életének olyan fontos metszetén, mint az egészségügy humánerőforrás hiány van. A megjelenő hiányszakmák köre intézményünket is érinti, melyek betöltésre várnak.

Kerestük azon elhivatott munkatársainkat:

• akik a gyógyításra, ápolásra szoruló betegek ellátását,
  • a környezetük tisztántartását,
  • a szolgáltatások üzemeltetésének biztosítását szakmai elhivatottsággal végzik.

-          villamos mérnök

-          festő

-          asztalos

-          villanyszerelő

-          klímakarbantartó

-          üzemviteli munkatárs

-          informatikus

-          ápoló

-          gyakorló ápoló

-          gyermekápoló

-          betegszállító

-          segédápoló (érettségizett)

-          orvosírnok

-          takarító

A jelentkezők közt az orvosirnoki állás érdekelte legfőképp a fiatalokat, míg a szakmunkások közül inkább a nyugdíj közeli korosztály képviseltette magát. A felsorolt munkakörökbe 25  - 30 ember érdeklődött, és 18 előzetes jelentkezési lap lett kitöltve. Reméljük az érdeklődök közt találunk valódi munkatársakra is az újbóli megkeresések során.

Jelentkezni lehet:  Veszprém, Kórház u. 1., D épület I. emelet HR osztály, 112. iroda, telefonszám: 06-88/556-243, e-mail cím: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.