Egészség Hídja Összefogás az Egészségért, a Mellrák Ellen!

nsmail-1074.pdf

Tisztelt Munkatársak!

2018. szeptember 30-án vasárnap délután az Egészség Hídja Összefogás a Mellrák Ellen Egyesület kampány rendezvényre kerül sor, „Minden Nő Számít!”  elnevezéssel.

Helyszín: Budapest, Magyar Tudományos Akadémia, illetve az Akadémia előtti tér és a Lánchíd.

A rózsaszínre megvilágított Lánchídon szervezett séta, a mellrák betegség korai diagnózisának fontosságára, a szűrések szerepére, és ennek fényében az egészséggel kapcsolatos egyéb tudnivalókra hívja fel a figyelmet.

Egyben tájékoztatom Önöket arról is, hogy a hagyományos veszprémi felvonulásra - a "Fagyöngy" Emlőbetegek, Gyógyultak és Támogató Önsegítő Egyesülete szervezésében - 2018. október 6-án 10 órától kerül majd sor; a rendezvény meghívóját, programtervezetét hamarosan küldeni fogom.

Tisztelettel:

Dr. Dávid Gyula