SAJTÓNYILATKOZAT

Az országon átvonuló heves zivatarok egyike olyan extrém mértékben érintette Veszprémet, hogy a városi és kórházi vízelvezetés kapacitása a lezúduló vízmennyiséget felvenni, levezetni nem tudta. Ennek következményeként a betegfelvételi egység folyosóján intenzív beázást tapasztaltunk. A beázás következményeit a vihar után elhárítottuk, érdemi kár nem keletkezett. A betegellátás folyamatát a vihar és az eset nem zavarta meg, az intézmény teljes kapacitással rendelkezésre áll.

A sajtóban megjelenő, aggódó és támogató írásokat ezúton is köszönjük, de talán erre az esetre is érvényes a mondás: sikerült bolhából elefántot csinálni. Kérjük támogatásukat a közvélemény korrekt tájékoztatásában és az értelmetlenül felkorbácsolt kedélyek csillapításában.

Veszprém, 2018. szeptember 3.

Dr. Dávid Gyula
főigazgató