Meghívó eszközátadásra

A Veszprémi Lions Klub és a Veszprémi Tervező Kft, mint adományozók,  valamint  a Veszprémi Csolnoky Ferenc Megyei Kórház, mint kedvezményezett meghívja Önt az Onkológiai Osztály részére átadandó, az ellátás színvonalát nagyban  javító műszer ünnepélyes átadására. Az eseményen részt vesz Ovádi Péter országgyűlési képviselőnk is.

Az átadás helyszíne: Csolnoky Ferenc Kórház Onkológia (O épület) előadóterme.

Az Átadás időpontja: 2018. június 27-e, 11 óra.

Az átadásra kerülő műszer: Capp Rondo Minicentrifuga.

Információk a gépről: http://mta.hu/tudomany_hirei/a-rak-arulkodo-nyomai-a-verben-folyadek-biopszia-tumor-dns-106574

Reméljük, hogy az eseményt megtiszteli jelenlétével.

Veszprém, 2018. június 21.

Dr. Dávid Gyula                     Leitold László                         Fehérvári András

főigazgató                               elnök                                    ügyvezető