Mindennapok hősei karitatív rendezvény

Tisztelt Látogatók!

Ezúton szeretném buzdítani Önöket, hogy vegyenek részt az idei évben is a Mindennapok hősei karitatív rendezvény szavazásán.

Mindössze annyit kell tenniük, értékes nyereményekért cserébe, hogy az alábbi módok valamelyikén megnevezik azt a személyt, akit érdemei alapján Veszprém város hősének tartanak.

-      1)    A Csolnoky Ferenc Kórház Központi Betegfelvételi Irodájának 4. pultjánál, illetve a Rendelőintézet Betegfelvételi pultjánál elhelyezett szavazóurnákba bedobott szavazócédulákkal,

-      2)    Az esemény weboldalán keresztül: www.mindennapokhosei.hu,

-       3)    Az esemény facebook oldalán keresztül: facebook.com/mindennapokhosei

A szavazók között a négyhetes szavazási időszak alatt, hetente több alkalommal 2 fős vacsorameghívást sorsolunk ki a veszprémi Gizella Hotel és Étterembe.

A szavazatok 2018. február 9-ig adhatók le.

A 4+1 kategória (rendőr, tűzoltó, szociális munkás, egészségügyi dolgozó és egyházi dolgozó) győztesei az alábbi értékes nyereményekben részesülnek:

-       2 db belépőjegy a 2018-as VeszprémFeszt egy koncertjére

-       2 fő részére bérlet a Petőfi Színházba